Vijverfolie gemaakt van hoogwaardig EPDM, inclusief begeleiding

€ 19,95
SKU
Vijverfolie gemaakt van hoogwaardig EPDM

EPDM, met beschermdoek, inmeet advies en aanleg begeleiding

Het door ons verkochte EPDM is zink vrij en speciaal geselecteerd voor gebruik als vijver EPDM of bassins waarin het hergebruik van het water centraal staat. De richtprijs is 20 euro per vierkante meter inclusief een beschermdoek voor onder het EPDM.

Het meest door ons gebruikt EPDM is 1 milimeter dik. Dit lijkt dun omdat er ook 1.2mm en 1.5mm dik EPDM leverbaar is maar met het door ons geleverd beschermdoek is dikker EPDM niet nodig. Het dunne EPDM is veel gemakkelijke aan te brengen door een lichter gewicht maar ook de grote plooibaarheid maakt het verwerken gemakkelijker en het eindresultaat mooier.

Hoe minder plooibaar een huid wordt des te meer plooien het krijgt. (Midas Dekker uit het boek "De vergankelijkheid")

Dit geld ook voor het EPDM. Laat u niet onnodig op kosten jagen met dikker en stug EPDM.

Heeft u een andere toepassing dan kunnen we desgewenst ook dikker EPDM leveren.
Voor bijvoorbeeld zwemvijvers wordt dikwijls toch iets dikker EPDM toegepast.

Bel ons vooraf op 0527-304011 dan begeleiden we uw inmeting

Of 

Bestel het aantal m2 en dan bellen wij u zo spoedig mogelijk voor de gewenste lengte en breedte

Welke aanpak u ook kiest u loopt geen risico op vermijdbare fouten.

We zijn opgeleid voor dit product door de fabrikant zelf en kunnen u alles vertellen over de eigenschappen van het materiaal en toepassingsmogelijkheden. Ook kunnen we u alles vertellen over de levering en adviseren over de aanleg. Voelt u zich nog altijd onzeker i.v.m. de grote investering dan kunnen we ook het in zijn geheel aanleggen.

De voordelen van het door ons aangeboden EPDM op een rijtje

 

  1. Minimaal 30 jaar technische levensduur
  2. Zeer elastisch, 480% in de breedte en 530% in de lengte wat deze EPDM uitermate geschikt maakt voor organisch gevormde vijvers
  3. Blijvend flexibel, UV en Ozon bestendig. Dus ook voor de delen die boven water uit steken geld de lange levensduur.
  4. Geen weekmakers of andere toxische stoffen die uitlogen, direct na aanbrengen kunnen de planten en dieren er in.
  5. Door hotbonding naden is de EPDM geheel worteldoorgroei bestending (met uitzondering van slechts enkele soorten).
  6. Bestand tegen min 45C, ook onbeschermde delen komen zonder problemen de winter door.
  7. Tot wel 2.500m2 uit één stuk zonder naden te maken ter plaatse.
  8. Geproduceerd in Nederland. Dus dit EPD heeft de laagste CO2 voetafdruk omdat dit het enige vijver EPDM is die in NL wordt gemaakt.
  9. Vijvermeester gebruikt deze EPDM zelf ook bij projecten, ons vertrouwen in dit product is uw geruststelling.
  10. Extreem lage verzendkosten voor een best wel zwaar product

 

Meer informatie
Is InheemsNee
Copyright © 2013-heden Vijvermeester.nl